Skip to main content.

Univar on aina valmiina auttamaan sinua. Ota yhteyttä, jos sinulla on kysymyksiä tuotteistamme tai palveluistamme.

Univar Finland

Univar OY
Äyritie 12 B
FIN-01510 Vantaa
Suomi

Asiakaspalvelu Suomi
Puhelin: +358 (0)9 350 8650
Sähköposti: order.fi@univar.com

Heikki Jäämies

PK-yritykset +358 40 451 6432 heikki.jaamies@univar.com

Jukka Hasunen

Myyntipäällikkö +358 40 555 2937 jukka.hasunen@univar.com

Kari Lepola

Teollisuus Itä- ja Pohjois-Suomi +358 400 635 157 kari.lepola@univar.com

Mika Kukkonen

Autokorjaamot Etelä- ja Itä-Suomi +358 400 902 854 mika.kukkonen@univar.com

Sami Lanttola

Teollisuus Etelä-Suomi +358 40 554 9192 sami.lanttola@univar.com

Sami Tiihonen

Jälleenmyyjät +358 40 486 6065 sami.tiihonen@univar.com

Stefan Brandt

Autokorjaamot Länsi- ja Pohjois- Suomi +358 40 552 4888 stefan.brandt@univar.com

Tarmo Nampajärvi

Teollisuus Länsi-Suomi +358 40 766 8811 tarmo.nampajarvi@univar.com

Thomas Kristensen

Nordic Account Manager Aviation Lubricants +45 22 20 51 84 thomas.kristensen@univar.com

Tilaa uutiskirjeemme

Lähetämme neljä kertaa vuodessa uutiskirjeen, jossa on tietoja uusista tuotteista ja kertomuksia asiakkailtamme voiteluainealalla.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.